3 במרץ 2010

מים מים...

  בחורף, כשעובר שבוע ללא גשם, מתחילה לקנן בבטן תחושה קטנה של דאגה.  וככל שהימים עוברים, התחושה גדלה.  בשבועות האחרונים, הצטרפה תחושה גדולה יותר של דאגה, עקב השרב שבא לבקר בעיצומו של חורף.  הרבה פריחות מוקדמות והבשלות בטרם עת צבעו את גן הירק והפול למשל, שבדרך כלל מבשיל שניה לפני פסח- כבר נותן שפע של תרמילים עסיסיים.  ועל פול אף פעם אין תלונות...
ואז שוב בא הגשם.  ועוד איזה גשם! 3 פעמים רוקנתי את מדיד הגשם, וגם את זה בקושי הספקתי.  מה שאומר, שכמות הגשמים שירדה בסוף השבוע האחרון, זה ואף עולה על זו שירדה במערכת הגשם הראשונה בחורף זה.  אני לא בטוח שכבר עברנו את הממוצע וגם לא חושב שאפשר להגיד מספיק אף פעם, אם כי צריך להגיד הרבה תודה על מה שכבר ירד.
חלק מהגזרים שנזרעו לפני חודשים, כבר בשלים ומלאים בארומה.  החסות, שמאוד אוהבות מים, גם הן גידלו עלים רחבים ומתוקים.  הרבה מים הרוו את האדמה ובקרוב יבשילו ראשוני הכלרבי.
והרגילים - הפטרוזיליה, הכוסברה, הרוקט, השמיר, הסלק האדום, המנגולד ועוד (מופיעים ברשימה למטה), כולם מחכים לביתם החדש!

אפשר לשלוח הזמנה מכאן.  אשמח להגיע עד אליכם, או שלחלופין תוכלו לקחת אותה בזמנכם החופשי מהאוהל (יש גם צנצנת לעודף על השולחן, עבור אלה שמגיעים בלי מטבעות...)
נושא המחירים עדיין לא נסגר, אם כי בקרוב אצרף בסוגריים על יד כל ירק, מה המחיר המומלץ על פי סקר שאני עושה במספר מקומות במעמד דומה.  בכל מקרה, למרות המוזרות לכאורה שבדבר, אני מאמין בכל לבי, שכל אחד צריך לשלם על פי מה שהמוצר אותו הוא קונה שווה לו.  ואשמח לשמוע תגובותיכם בעניין.

שיהיה סופשבוע טוב ונעים,

אסף

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה